Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Vongo ežeras (Vongozero)

12 įvertinimų 9 atsiliepimų 21 vartotojų turi lentynose
Gripas. Kasmet juo serga milijonai žmonių, tačiau mes nelaikome jo itin sunkia liga. Bet kas, jei vieną dieną virusas mutuos ir įsisiautės taip, kad ištisi miestai bus uždaryti ir aptverti karantino kordonais, o epidemija plis tolyn ir tolyn?
Saujelė žmonių iš prestižinės Pamaskvio gyvenvietės nutaria gelbėtis – viską palikę bėgti, važiuoti prie Vongo ežero tolimojoje Karelijoje, kur...
rodyti daugiau
Leidėjas
Alma littera
Metai
2015
Puslapiai
392
EAN13
9786090117187
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (9)

Gabrielė|Kartu su knyga įvertino knygą

Šią knygą jau laaabai senai planavau perskaityti.. Ir nežinau kodėl vis atidėliodavau. Bet kuomet ją perskaičiau - supratau, kodėl ji daugeliui taip patiko.

Istorija prasideda viename iš Pamaskvio rajonų. Ten gyvenančius...
rodyti daugiau
erikakazakeviciene įvertino knygą
Knyga patiko, ko gero nesu skaičiusi daug tokio žanro knygų... O be reikalo.
Lorri įvertino knygą
Pasigedau žadėto siužeto įtemptumo.
Virginija įvertino knygą
Knyga labai įtraukė, negalėjau atsitraukti. Labai greitai įsijaučiau į herojų dalią, nejučia pradėjau galvoti, o kaip gi būtų man, jei tektų palikti savo jaukius namus, ir važiuoti į nežinią, per šaltį, su iki tol...
rodyti daugiau
Dovile įvertino knygą
Labai patiko si knyga. Nepaprastai įtraukianti istorija. Netikėtos situacijos kelyje vis labiau intrigavo. Patiko tai kad, pasakojama iš herojės pozicijos. Knyga sužavėjo labai natūraliai besivystančiais įvykiais.
Degu įvertino knygą
Knyga, kurios negali paleisti iš rankų, perskaičiau per dvi dienas. Labai gera.
Iwona Butkiewicz įvertino knygą
Įdomus siužetas, praleidžiant pagrindinės herojės samprotavimus apie buvusią vyro žmoną visai įdomiai skaitosi, perskaičiau per 2 dienas, Siužetas apie saują žmonių bandančių išssigelbėti nuo mirtino viruso ir...
rodyti daugiau
Dalia Vėlavičienė įvertino knygą
Labai patiko. Pradžia gal ir nuobodoka, bet knygos anotacija labai intrigavo ir neapgavo. Ši knyga truputį priminė Stiveno Kingo romanus. Tikrai rekomenduoju visiems įtemptų siužetų mėgėjams.
Neringa įvertino knygą
Patiko net labai. Pati pradžia gan nuobodi ir jau norėjau nebeskaityti toliau. Bet labai džiaugiuosi, kad visgi perskaičiau. Tikrai buvo įdomu ir labai įtraukė.
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.