Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Vilniaus Madona

8 įvertinimų 8 atsiliepimų 11 vartotojų turi lentynose
XVI amžiaus ir mūsų dienų Vilnius. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro dvaro intrigos ir legendomis apipinta Aleksandro ir Maskvos kunigaikštytės Elenos meilė. Mūsų laikus pasiekusios senovinės ikonos paslaptys ir detektyvinė istorija. Knyga, kupina netikėtų veiksmo vingių, meilės, aistrų ir intriguojančių senojo ir mūsų dienų Vilniaus mįslių.
Leidėjas
Alma littera
Metai
2014
Puslapiai
248
EAN13
9786090115176
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (8)

Rūteniukas įvertino knygą
Romanas "Vilniaus Madona" - detektyvas, jungiantis mūsų laikus ir beveik šešių šimtų metų senumo istorinius įvykius. Šių laikų detektyvas, susietas su praeitimi, nėra toks įdomus ir įtraukiantis kaip aprašomi senieji...
rodyti daugiau
Ausra Stankute įvertino knygą
Pasakojimas susietas su Lietuvos istorija. Senovės dalis labiau patiko.
Kristina įvertino knygą
Patiko, įdomiai ir nuosekliai aprašyti istoriniai ir šie laikai
Nomeda įvertino knygą
Dar vienas jau pamėgtos lietuvių autorės požiūris į Lietuvos istoriją. Šį kartą pasakojimas apie valdovą Aleksandrą ir jo žmoną Eleną. Istorinė dalis man patiko, o dabarties siužetas kažkoks blaškantis.
Dovile įvertino knygą
Vertinu sia knyga, puikiai. Aprasomi skirtingi laikotarpiai labai gerai parasyta, viskas nuosekliai. Nebuvau skaiciusi tokio tipo knygu, bet pasirinkimas manes nenuvyle. Džiaugiuosi, kad turiu asmeninėje bibliotekoje.
Donatila įvertino knygą
Lengvas, bet įdomus romanas apie Vilnių.
boruzis įvertino knygą
Patiko
Meda Meda įvertino knygą
Romanas "Vilniaus Madona" - detektyvas, jungiantis mūsų laikus ir beveik šešių šimtų metų senumo istorinius įvykius. Čia detektyvinio trilerio forma perteikiamas mažai pažįstamas XV a. pabaigos-XVI a. pradžios LDK...
rodyti daugiau
© 2024, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.