Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Vienintelė (The One)

19 įvertinimų 14 atsiliepimų 30 vartotojų turi lentynose
„Vienintelė“ – trečioji, paskutinė „Atrankos“ knyga.
Štai ir atėjo laikas išrinkti nugalėtoją. Tą vienintelę, kuriai atiteks princo Maksono širdis ir karalienės karūna. Iš pradžių jų buvo trisdešimt penkios merginos, trokštančios tapti princo išrinktąja. Atsitiktinai tarp jų patekusi ir nėmaž nenorėjusi laimėti Amerika nė nenumanė, kad konkursui baigiantis ir pati svajos...
rodyti daugiau
Leidėjas
Alma littera
Metai
2015
Puslapiai
320
EAN13
9786090117163
Kalbos:
Lietuvių
Žanrai: Romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (14)

Nomeda įvertino knygą
Na taip, ši knyga lengvai skaitosi. Ir jauti pareigą užbaigti šią seriją. Bet jos pabaiga man vis tiek keistoka, kai tiek daug kalbama apie meilės "trikampį", jis keistai greit išardomas :)
Vasilisa įvertino knygą
Istorija ir knygos idėja man labai patiko. Pagaliau kitoks, nenuvalkiotas meilės trikampis (ar keturkampis). Aprašymai leidžia įsivaizduoti nuostabiausius rūmus, puotas, prabangą, išskirtinį maistą. Tik panelės Amerikos...
rodyti daugiau
Vaiva Paškevičiūtė įvertino knygą
Įdomi ir lengvai skaitoma :)
Negute įvertino knygą
be galo lengvai skaitoma ir įdomi istorija
Laura įvertino knygą
Autorė puikiai išlaikė intrigą ir vsiką labai greitai sudėliojo į vietas knygos pabaigoje. Puiki istorija apie jauną meilę, kaip svarbu kovoti už tai ko nori gyvenime.
Armina Kaireviciene įvertino knygą
tiesioge negalejau sustoti kai perskaiciau knyga elitas ,iskart predejau skaityti trecia knyga ir ji nenuvyle patiko!!!!!
Vita Ruzgienė įvertino knygą
Patiko ir greitai skaitėsi visos dalys
gardenia įvertino knygą
Lengvai skaitoma, įdomi.
Rimante Petraviciute įvertino knygą
Labai labai patiko ši knyga, bet labai norėčiau, kad autorė taip pat parašytų princo Maksono ir Aspeno istoriją, nes abiejų veikėjų asmenybės yra be galo įdomios ir intriguojančios, be to būtų labai įdomu sužinoti ką...
rodyti daugiau
adelina įvertino knygą
Labai nuostabi knyga, norėjosi kartu su jomis verkti ir juoktis. Ant pabaigos vos nenualpau iš baimės kai prasidėjo išpuolis.
monikute060 įvertino knygą
Ši dalis taip pat patiko, vis dar tęsiasi graži meilės istorija. Ta meilės istorija nors ir šiek tiek kartojasi daugelyje kitų knygų, tačiau vis tiek "kabina" ir negali atitraukti akių. Rekomenduoju perskaityti visas šios...
rodyti daugiau
Griauzikas įvertino knygą
Man truputi keistas šis rašytojos sukurtas pasaulis, tačiau knyga tikrai gera. Nors pabaiga ir per greita. Viskas vystėsi per tris knygas, o pasibaigė realiai per 2-3 puslapius.
GI20021123 įvertino knygą
Skaitant knygos galą, akyse kaupėsi ašaros, jau galvojau viskas dužo, svajonės, meilė. REKOMENDUOJU kas jau perskaitė tai pat nuostabias knygas Atranka ir Elitą :) Nepasigailėsit prižadu :)
Vaiva Vyšniauskaitė įvertino knygą
Vienu metu, kai skaičiau, kilo mintis, kad Maksonas nepasirinks Amerikos. Šiaip labai labai patiko, kaip ir pirmosios dvi dalys, labai greitai skaitėsi. Rekomenduoju!
© 2021, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.