Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Raudongurklė (The Redbreast)

13 įvertinimų 9 atsiliepimų 26 vartotojų turi lentynose
1942 metais žūva Danielius - tikra legenda tarp norvegų kareivių, tapusių Hitlerio armijos savanoriais. Po dvejų metų sužeistas kareivis, prisistatęs Danieliaus naudota Ūrijos pravarde, prabunda Vienos ligoninėje. Jis įsimyli slaugę, o jų santykių padariniai bus justi ir po daugiau nei 50 metų.
1999-ieji. Siekiant užglaistyti Hario Hūlės tarnybos metu padarytą klaidą, jam suteikiamas...
rodyti daugiau
Leidėjas
Baltos lankos
Metai
2021
Puslapiai
480
EAN13
9789955239314
Kalbos:
Lietuvių
Knygos leidimai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (9)

LEVUKA įvertino knygą
Kriminalinis romanas.

Aš nesižaviu Hariu Hūle ir jo komanda. Tikrai žinau žmonių, kurie turi visas Jo Nesbo knygas ir jiems patinka ta serija. Jiems patinka tas norvegiškas policijos gyvenimas, tos kalbos apie orą, ar...
rodyti daugiau
Rasa G. įvertino knygą
Įdomi, bet kiek painoka istorija.
Kotryna įvertino knygą
Nesu detektyvų mėgėja ir šiaip retai juos skaitau. Labai. Jo Nesbo knygą perskaičiau idomumo dėlei. Kad kažkas ypatingo - nepasakyčiau.
Nomeda įvertino knygą
Ši serijos apie Harį Hūlę knyga išgirta ir įvertinta įvairiais apdovanojimais. Bet manęs ji neįtraukė taip, kaip visos kitos.
djjurga įvertino knygą
Ir vėl pasiilgusi savo mėgstamo detektyvų rašytojo Jo Nesbo, grįžau prie kai kurių jo neskaitytų knygų serijos apie Harį Hūlę, o tas kurias jau skaičiau, skaitau ir vėl iš naujo. Daugelis sakysite, kad kam to reikia, kam...
rodyti daugiau
Edita Meškauskienė įvertino knygą
Jo Nesbo išties puikus autorius. Siužetas vingiuotas, įtraukta į veiksmą daug žmonių, gal dėl to truputį sunkiai sekėsi atsirinkti kas yra kas. O šiaip detektyvų mėgėjams tikrai turėtų patikt.
Dovile įvertino knygą
manes si knyga nesuzavejo.
skaitytoja įvertino knygą
Ir vėl rankose knyga, nuo kurios negali atsiplėšti, kol nesužinosi visos tiesos. Detektyvų mėgėjams fantastiškas kąsnelis.
Erika įvertino knygą
Kaip ir visas kitas Jo Nesbo knygas, prieš paimant į rankas Raudongurklę, žinojau, kad atsiversiu ir nebegalėsiu atsiplėšti. Puikus detektyvas, kuris įtraukia, nepaleidžia, sudomina, intriguoja.
© 2024, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.