Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Pribuvėjos išpažintis (THE MIDWIFE`S CONFESSION)

7 įvertinimų 6 atsiliepimų 7 vartotojai turi lentynose
Leidėjas
Alma littera
Metai
2016
Puslapiai
336
EAN13
9786090124499
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (6)

Reader įvertino knygą
Lengva, greitai skaitoma knyga su įvairiais istorijos vingiais ir kiek netikėta pabaiga. Puikiai tinka atostogų skaitiniams.
Gintarė S.S. įvertino knygą
Knyga labai lengvai skaitoma, tinkama norint tiesiog atitraukti mintis. Istorijos vingiai visiškai nuspėjami, veikėjai ir dialogai primityvūs. Nors minimali intriga skaitant buvo, tačiau siužetas nuvylė.
free3dom įvertino knygą
"Pribuvėjos išpažintis" man ir patiko ir nepatiko. Kažkaip labai jau neutraliomis emocijomis ją skaičiau. Taip norėjosi įsijausti, bet pati pradžia manęs visai neįtraukė. Pasakojimas apie gerą draugę, kuri turi daug...
rodyti daugiau
Rūta įvertino knygą
Knyga įtraukianti, neeilinė, bet buvo tokių vietų, kurios šiek tiek erzino. Intriga buvo išlaikyta iki pat paskutinių puslapių, bet pabaigos norėjosi šiek tiek platesnės.
Vilija Vilyte įvertino knygą
Tai pirmoji mano skaityta šios autorės knyga. Rašymo stilius labai primena Jodi Picoult knygas. Labai lengvai skaitėsi, puslapis po puslapio, nė nepajutau kaip greitai ją perskaičiau.
Knygoje pasakojama pribuvėjos - Noelės, ir...
rodyti daugiau
Asta Klydžienė įvertino knygą
Labai įdomi knyga. "Jautriai, su didžiule įžvalga papasakota istorija apie draugystę ir motinystę sudaužys širdį, bet paskui meiliai ir švelniai vėl suklijuos".
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.