Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Pekino dienoraščiai

3 įvertinimų 6 atsiliepimų 16 vartotojų turi lentynose
„Pekino dienoraščiai – kiek per kuklus knygos pavadinimas. Nes ji – ne tik apie Pekiną. Gal ir visai ne apie Pekiną ar Kiniją, o labiau – apie vidinius virsmus, švelnius (ir ne visai) civilizacijų susirėmimus, tylias grumtynes su vidiniais drakonais ir kinų kalbos hieroglifais. Net tie, kurie bodisi egzotiškais kraštais, šią knygą perskaitys kaip įstabų egzistencinį nuotykį: užfiksuotas...
rodyti daugiau
Leidėjas
Vaga
Metai
2012
Puslapiai
256
EAN13
9785415022519
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (6)

Mari įvertino knygą
Gera knyga. Patiko
Iwona Butkiewicz įvertino knygą
Kažkur skaičiau gerus atsiliepimus tai pabandžiau, Niekada dar iki šiol nebuvau skaičiusi lietuviškų rašytojų knygų (na apart Sabaliauskaitės bet ten visai kitoks žanras).
Taigi knyga labai patiko, netgi užsimaniau...
rodyti daugiau
Zuosia įvertino knygą
Labai įdomi knyga, labai daug informacijos apie šalį ir jos gyventojus, kurios nebūna enciklopedijose. Tiek mums neįprastų dalykų, kuriuos sunku įsivaizduoti nepamačius savo akimis.
Viktorija įvertino knygą
Apibūdinti šiai knygai renku žodžius - smalsiems, besidomintiems, keliautojams. Nereikia pamiršti, kad romane buvo artimas ir juodas humoras. Ši knyga buvo nominuota "Metų knygos rinkimuose 2012", todėl ją ir pastebėjau....
rodyti daugiau
Virginija įvertino knygą
Vaivos Grainytės "Pekino dienoraščius" perskaityti pasirinkau neatsitiktinai. Buvo smalsu nors vieną knygą perskaityti iš rekomenduojamųjų "Metų knygos rinkimų 2012". Pasirinkimu esu patenkinta.

Rašytojos - studentės dėka...
rodyti daugiau
Nida įvertino knygą
"Pekino dienoraščiai"- tai dienoraščio forma parašyta eseistikos knyga apie pasakotojos - studentės metų laikotarpio patyrimus Kinijoje.

Šmaikštus žvilgsnis į kitokią, neįprastą kultūrą: keistas maistas (tenka...
rodyti daugiau
© 2019, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.