Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Paskutinis mylimojo laiškas (The Last Letter From Your Lover)

2 įvertinimų 5 atsiliepimų 3 vartotojai turi lentynose
Ligoninėje atgavusi sąmonę Dženiferė Stirling nieko neprisimena — nei tragiškos automobilio avarijos, per kurią ji ir susižalojo, nei savo vyro; moteris net nesusivokia, kas esanti. Dženiferė jaučiasi gyvenanti svetimą gyvenimą, kol netikėtai randa aistringą laišką, pasirašytą labai paprastai — B.; laiške prašoma palikti savo vyrą.

Po kurio laiko tą patį paslaptingą laišką...
rodyti daugiau
Leidėjas
Jotema
Metai
2015
Puslapiai
480
EAN13
9789955135043
Kalbos:
Lietuvių
Knygos leidimai
Žanrai: Romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (5)

Leliukas įvertino knygą
Perskaitai tokias knygas ir supranti, kiek galima prarasti gyvenimo džiaugsmo dėl nutylėjimų, paslapčių... Net gaila herojų.
free3dom įvertino knygą
Skaičiau kelias šios rašytojos knygas, žinoma labiausiai sužavėjusi knyga "Aš prieš tave", kitos tokios paprastos, nelabai įsimintinos ir nesitikėdama atradau dar viena šios rašytojos nuostabia knyga, kuri bus tarp mano...
rodyti daugiau
ANAHI įvertino knygą
Tokia puiki knyga, skaitydama vis nubraukdavau ašarą, verta perskaityti
Ingrida įvertino knygą
Knyga įdomi, nenuspėjama, miela, šilta. Tai antroji šios autorės knygą, kurią pasirinkau ir tikrai neapsirikau. Rekomenduoju ne tik tiems, kurie mėgsta romantiką ir yra įsimylėję arba mylintys, bet ir tiems, kurie bijo mylėti.
Nomeda įvertino knygą
Puiki knyga :) Joje pasakojama istorija apie dvi merginas, kurias skiria gana didelis laiko tarpas ir vienija noras būti laimingom, gyventi prasmingai, apie laiką ir įvairius trukdžius įveikusią meilę. Jojo Moyes nebijo ir vyrų...
rodyti daugiau
© 2019, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.