Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Numirti dar kartą (Die Again)

13 įvertinimų 10 atsiliepimų 24 vartotojų turi lentynose
Naujausia pavergianti byla iš Tess Gerritsen New York Times bestselerių, nepaprastai populiarių knygų apie Ricoli ir Ailz serijos, kuri sudaro didžiulio pasisekimo sulaukusio TNT serialo pagrindą.
Bostono policijos Žmogžudysčių skyriaus detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz, iškviestos į nusikaltimo vietą, randa nužudymo sceną, vertą paties žiauriausio žvėries -...
rodyti daugiau
Leidėjas
Jotema
Metai
2015
Puslapiai
352
EAN13
9789955135432
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (10)

Velniuke įvertino knygą
Knyga patiko. Blogiuką kurį laiką nuspėjau, bet tai nesugadino malonumo skaityti. Įdomu, kad šį laiką dalis veiksmo vyko Afrikoje.
Inetit įvertino knygą
Nieko naujo - įtraukus, intriguojantis, neleidžiantis pasitraukti dar vienas Tess detektyvas. Anksčiau neatkreipiau dėmesio ir nevertinau to, kad jame sužinai tiek naujos informacijos, kaip šį kartą apie savaną, laukinius...
rodyti daugiau
Gabrielė|Kartu su knyga įvertino knygą
Tikrai myliu Tess kaip autorę bei jos knygas. Tad ir ši istorija man labai patiko. Kaip visuomet įtemptas ir nenuspėjamas siužetas. Iki pat istorijos pabaigos nesuodžiau, kas viso to kaltininkas.
Man labai patinka, kad kiekviena...
rodyti daugiau
Gintarė S.S. įvertino knygą
Beveik visada pasiimti į rankas T.Gerritsen knygą kažkokia atgaiva! Taip buvau pasiilgusi gero, užsukto ir nelengvai nuspėjamo detektyvo. Puikus ir nenuspėjamas siužetas.
triuskis įvertino knygą
Labai patiko, įtemptas, nenuspėjamas detektyvas :)
ANAHI įvertino knygą
Labai įdomi istorija, tokia neeilinė, daug fantazijos turinti autorė, visos knygos labai skiriasi viena nuo kitos
Nomeda įvertino knygą
Puiki knyga ir puiki rašytoja :) Man visos Tessos sukurtos istorijos patiko, bet šita man atrodo viena iš geriausių. Intriguojantis siužetas, auganti įtampa... spėliojimai, kuris iš jų tas monstras (aišku, neatspėjau :) )....
rodyti daugiau
Strikse įvertino knygą
Dar viena puikios detektyvės puiki knyga. Labai labai patiko.
Dovilė įvertino knygą
Jeigu knygos autorė Tess Gerritsen - tai jau savaime yra geros knygos garantas. Šį kartą - tiesa 100%. Itin įtraukianti ir įtempto siužeto knyga. Nuo paskutinių 50psl. iš vis neįmanoma atsitraukti. Tikrai rekomenduoju.
Rasin įvertino knygą
Kaip visada stiprus, intriguojantis, įtemptas autorės kūrinys. Smagu skaityti, smagu sekti jau pažįstamus veikėjus. Patiks viesiems rašytojos fanams.
© 2021, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.