Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Nepažįstamas sutuoktinis (The Stranger I Married )

5 įvertinimų 5 atsiliepimų 6 vartotojai turi lentynose
Vyrų dėmesio nestokojanti gražuolė našlė Izabelė Pelham nebetrokšta vedybų. O markizui Džerardui Folkneriui reikalinga žmona. Ir Izabelė, ir Džerardas, skandalingai pagarsėję savo meilės ryšiais, turi asmeninių sumetimų: abu puikiai suvokia, kad jųdviejų vedybos būtų abipusiškai naudingas susitarimas.
Deja, netrukus po šios „patogios" santuokos paslaptingas tragiškas įvykis priverčia...
rodyti daugiau
Leidėjas
Baltos Lankos Publishers
Metai
2015
Puslapiai
312
EAN13
9789955238140
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (5)

Armina Kaireviciene įvertino knygą
labai patiko
Leliukas įvertino knygą
Jau perskaičiau ne vieną šios rašytojo knygą. Ir suprantu, kad man jos stilius patinka. Knyga priskiriama erotinių kategorijai, bet tos sekso scenos aprašytos nevulgariai ir jų nėra per daug.
ledinukeP įvertino knygą
Idomi bei rafinuotai jaudinanti knyga pasakojanti apie ankstesnius laikus kai dar buvo titulai bei geras seimos vardas buvo svarbiausi dalykai
Nomeda įvertino knygą
Man patinka romantinė literatūra, bet šią knygą negalėčiau priskirti šiam žanrui. Ją labiau būtų galima priskirti erotinei literatūrai. Romantikos, aišku, čia yra ir pati autorė patraukliai kuria istoriją. Bet manęs...
rodyti daugiau
Laura įvertino knygą
Perskaičius Crossfire seriją norėjosi perskaityti kitas autorės knygas, nes tikrai sužavėjo rašytojos rašymo stilius. Iš tiesų nepasigailėjau įsigijusi ir perskaičiusi knygą. Tikrai patiko!
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.