Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Nebijok

15 įvertinimų 14 atsiliepimų 19 vartotojų turi lentynose
Po skyrybų su smurtaujančiu vyru Olivija bando iš naujo kurti savo ateitį. Padėti merginai nusprendžia turtingas teisininkas Alfredas. Šiam vyrui mirus, Olivija paveldi jo namą. Tokiam sprendimui nepaliaujamai priešinasi Alfredo sūnus Gojus, laikantis merginą tik pasipelnyti siekiančia barakuda. Jis pasiryžęs padaryti viską, kad namas iš jos būtų atimtas.
Lyg to neužtektų, Olivijos palikti...
rodyti daugiau
Leidėjas
Obuolys
Metai
2016
Puslapiai
318
EAN13
9786090400401
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (14)

MMonikaK įvertino knygą
Knyga galėtų būti truputį "saldesnė ir karštesnė", bet iš esmės pasakojimas įtikinamas ir realus gal to ir buvo siekta? Ką gali žinoti bet asmeniškai man norėjosi šiek tiek daugiau "saldumo".
Nomeda įvertino knygą
Romantiška istorija, greit skaitosi, ir aktuali - smurto - tema paliesta. Bet veikėjai neįtikinami ir per daug viskas aišku.
Rūta įvertino knygą
Knyga, kurioje aprašoma apie smurtą. Gal ir būtų nieko, jeigu pagrindiniai knygos veikėjai vyrai nebūtų psichiniai. Tai vienas persekioja, tai kitas per daug savininkiškas. Autorė, manau, su veikėjais perspaudė.
Darja įvertino knygą
Akimirka, kuomet taip nori pasakyti kažką gero. Juk dirbta, stengtasi. Gal tai tik mano kaip skaitovės išlepimas, bet, kad ir kaip stengiausi - nepamėgau šios knygos. Siužetas aiškus nuo pat pirmų knygos puslapių,...
rodyti daugiau
Rasita Kvasiliene įvertino knygą
Labai patiko , buvo lengva skaityti :-)
Armina Kaireviciene įvertino knygą
puikus ir lengvas skaitymas vieno vakaro prisedimas labai patiko ?
Liuda įvertino knygą
Puikus psihologinis romanas.vaizduojantis sudėtingus žmonių santykius.skatinantis susimastyti kiek daug kartais tenka išgyventi kol atranti savo gyvenimo kelia ir laimę.Patiko.
rogue įvertino knygą
lengvo paskaitymo knyga. greitai susiskaiatė, bet tikrai gerai parašyta
Dovilė Lakačauskaitė įvertino knygą
Visai nieko. Knyga apie meilę. Lengvai skaitoma. :)
gintare.s.94 įvertino knygą
Lengvo turinio. Taip pat iškart numanoma veiksmo eiga. Nebuvo jokios intrigos, ar netikėtumų. Tiesiog paprasta knyga apie meilę. Tik malonu skaityti kai kalbama apie Lietuvos vietoves, ir veiksmas vyksta jose. Taip atrodo įdomiau.
gardenia įvertino knygą
Vieno vakaroskaitinys. Lengvai skaitoma.
Aušrinė įvertino knygą
Dar viena perskaityta mano mėgiamos lietuvių meilės romanų rašytojos knyga. Trečia knyga ir stipresnė už pirmas dvi.
Laura įvertino knygą
Trumpas, lengvas, įdomus romas. Istorija per daug neištempta, vieno vakaro skaitinys. Tačiau autorė yra lietuvė, labai smagu, kad yra ir mūsų tautiečių mokančių gan neblogai parašyti lengvus ir patrauklius romanus. :)
IevaBudri įvertino knygą
Labai jau lengvas ir gana stereotipiškas meilės romanas. Pirmiausiai nekenčia (dėl gana kvailos priežasties), tam tikroje situacijoje viskas pasikeičia ir tada labai myli. Bet yra piktų skriaudėjų, nuo kurių reikia bėgti,...
rodyti daugiau
© 2022, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.