Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Melagis (The Liar)

12 įvertinimų 10 atsiliepimų 18 vartotojų turi lentynose
Šelbę Pomeroj pribloškia žinia apie keistą jos vyro žūtį per nelaimingą atsitikimą. Tačiau jo mirtis atskleidžia siaubingą tiesą — Ričardas buvo klastingas sukčius. Dabar Šelbei reikia susidoroti su pasekmėmis — milžiniškomis, bauginančiomis skolomis ir besikaupiančiais įrodymais, kad jos velionis vyras išdavė ją visais įmanomais būdais.
Sudaužyta širdimi, tačiau nepalaužta,...
rodyti daugiau
Leidėjas
Jotema
Metai
2015
Puslapiai
512
EAN13
9789955135708
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (10)

Ingė įvertino knygą
Puiki knyga.Skaitymo malonumas.Rašytoja puikiai žino, ko reikia geram romanui: meilė, turtai,išdavystė,šeima, vertybes.Skaitai ir tiesiog išgyveni kartu, taip viskas artima.Palaikai Šelbe, nori,kad jai pavyktų. Labai graži...
rodyti daugiau
Dovilė įvertino knygą
Noros Roberts knygos - tikri perliukai. Lengvai skaitomos; įtraukiančios; kupinos įtampos ir veiksmo, meilės ir su aiškiai išsiskiriančiu blogiečiu. Pagrindiniai veikėjai tokie, kad juos pamėgsti iš karto. Knygose neretai...
rodyti daugiau
gardenia įvertino knygą
Nuostabi knyga! Negalejau atsitraukti. Tiesa, visos kiek iki siol perskaiciau Noros Roberts knygu yra labai geros. Rekomenduoju. :)
Nomeda įvertino knygą
Visų pirma man Noros Roberts knygos patinka tuo, kad juose visada galima rasti ryškių asmenybių, įveikiančių asmenines bėdas, moterys dažniausiai stiprios, sugebančios atsitiesti. Ir šioje yra tokia moteris. Nepaisant knygos...
rodyti daugiau
Liuda įvertino knygą
įdomi knyga,įtraukianti intriguojanti,nenuspėjama knyga.Man patiko.
Leliukas įvertino knygą
Man ši knyga buvo truputį nuobodoka. Pusę knygos nebuvo jokio didelio veiksmo. Ir aišku, viskas buvo pakankamai nuspėjama. Šios rašytojos tikrai yra geresnių knygų.
Rasin įvertino knygą
Gal kiek per daug ištempta knyga, man trūko paralelinės linijos. Bet visa kita visai smagiai susiskaitė.Knyga ramiam vasaros vakarui praleisti.
Velniuke įvertino knygą
Nors knyga tikrai stora, tačiau neprailgo, buvo daug veiksmo, jis neištęstas. Pabaigą galima nuspėti, ko gi daugiau tikėtis iš visą laiką melavusio žmogaus. O Šelbės šeima - tikras puikių santykių ir kartų sutarimo pavyzdys.
Aiste Dzioveliene įvertino knygą
Lengvas skaitalas. Man patiko, kėlė šypseną ir teikė malonumą skaitant. Tiesiog nesinorėjo dėti į šalį. Nors pabaiga buvo nuspėjama.
Strikse įvertino knygą
Dar viena labai gera šios autorės knyga. Kam trukdo Roberts fantastiniai elementai, tai šioje knygoje jų nėra. Knyga stora, tačiau labai greitai skaitosi. Sunku daryti pertrauką, nes įvykis keičia įvykį. Taip ir norisi...
rodyti daugiau
© 2022, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.