Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

MARSIETIS (The Martian)

13 įvertinimų 12 atsiliepimų 26 vartotojų turi lentynose
Viso pasaulio svajotojų akys krypsta į Raudonąją planetą – Marsą. Ar tai bus pirmoji planeta, kurią kolonizuos žmogus? Jūsų dėmesiui – pasaulinis superbestseleris, kurį į didžiuosius ekranus ką tik perkėlė Ridley Scottas, apie visiškai realistinę planetos užkariavimo misiją ir vieną žmogų, kuris privalo išgyventi Marse, turėdamas itin ribotus resursus. Tai – fantastinė knyga,...
rodyti daugiau
Leidėjas
Obuolys
Metai
2017
Puslapiai
557
EAN13
9786090402535
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (12)

Nomeda įvertino knygą
Panorau perskaityt šią knygą po filmo peržiūros. Puikus rašytojo darbas - iki pabaigos išlaikoma įtampa ir susidomėjimas.
Gintare Simutyte-Staponiene įvertino knygą
Para ir knygos neber! Pirmiau pamaciau filma,tada suzinojau,kad yra knyga. Jei filmas patinka,visada paziuriu ar nera knygos ir visada tai pasiteisina 200%. Labai idomi,itraukianti ir su puikiu humoro jausmu! Net labai rekomenduoju!
Rasa G. įvertino knygą
Įdomi, įtraukianti ir jaudinanti, kupina nuolatinės įtampos istorija, sunku atsitraukti. Daugoka mokslinių terminų, bet kita vertus visai smagu prisiminti truputį mokslų. Puikus autoriaus humoro jausmas suteiktas pagrindiniam...
rodyti daugiau
Edita Meškauskienė įvertino knygą
Įdomi, įtraukianti knyga. Labai daug mokslinių terminų ir paaiškinimų, kas darė knygą šiek tiek sudėtinga, bet pagrindinio herojaus humoro jausmas viską puikiai kompensavo. Gal norėjosi dar išsamesnės pabaigos, kaip vyko...
rodyti daugiau
Asta Klydžienė įvertino knygą
Fantastinė knyga, tačiau realistinė iki mažiausių smulkmenų. Patiko, bet skaitėsi kiek ilgokai...
Spurgiote įvertino knygą
Super! Labai patiko knyga. Niekaip negalėjau atsitraukti. Dvi naktys ir baigta :) Nuostabi, lengvai skaitoma ir šmaikšti. Vienas epizodas taip prajuokino, kad net vyrą prižadinau. O tada pro juoko ašaras net nesugebėjau...
rodyti daugiau
Glimer įvertino knygą
Nebloga knyga, idomi. Idomi tema, Taciau vietomis buvo galima nuspeti kas bus. Is tikro tikejausi daugiau is sios knygos. Vienintelio, ko neneuspejau tai pabaigos.
Linutė įvertino knygą
Žiauriai gera knyga. Žudančios įtampos ir smagaus humoro (atrodytų, visiškai beviltiškoje padėtyje) derinys tiesiog neleidžia paleisti knygos iš rankų :)
Renata Urbonaitė įvertino knygą
Nepaprastai įdomi, lengvai skaitoma ir kupina pozityvių minčių knyga. Pagrindinis herojus tobulų savybių rinkinys: protingas, darbštus, stipraus charakterio ir turintis labai gerą humoro jausmą...:)
Aiste Dzioveliene įvertino knygą
Neeilinė knyga, paliko didelį įspūdį. Gal kiek perdaug mokslinių terminų, bet be jų ir knyga butų ne tokia gera. Momentais juokiausi garsu, momentais įsitempdavau laukdama kaip viskas susiklostys.
Vismantė įvertino knygą
DĖMESIO. KOMENTARE YRA ATSKLEIDŽIAMAS KNYGOS TURINYS. REKOMENDUOJAME TOLIAU NESKAITYTI, JEI NENORITE SUŽINOTI SIUŽETO DETALIŲ.

Pagrindinis veikėjas yra Markas, kuris yra astronautas. Kartu su kitais astronautais išsilaipino...
rodyti daugiau
aurytute įvertino knygą
Knyga YYYYYPAČ patiko, mačiau ir filmą, tačiau knyga sužavėjo žymiai labiau. žinau, kad tikrai perskaitysiu dar kartelį ir gal dar ir dar?
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.