Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Sibilė

5 įvertinimų 5 atsiliepimų 7 vartotojai turi lentynose
Niujorkas – asmenybių miestas. Čia niekas negaišta laiko bičiulystėms. Tačiau Sibilė Kempbel nė nemano laikytis šios taisyklės. Pabeldusi į naujojo kaimyno duris ji nuoširdžiai tikisi susirasti dar vieną draugą – galų gale, juk pažįsta visus šio namo gyventojus.
Prestono Makvino nedomina mandagūs pašnekesiai apie orą. Manhatane jis tik tam, kad užbaigtų darbą. Tada dings. Makvinas –...
rodyti daugiau
Leidėjas
Svajonių knygos
Metai
2015
Puslapiai
288
EAN13
9786094069628
Kalbos:
Lietuvių
Žanrai: Meilės romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (5)

Nomeda įvertino knygą
Dar viena graži romantiška istorija iš serijos apie Makgegorų šeimą.
MMonikaK įvertino knygą
Šios autorės knygos žavi savo paprastumu ir sugebėjimu prajuokinti savo skaitytoją. Ši knyga paprasta ir lengvai skaitosi ir dar prajuokino tad tikrai ją verta skaityti ir antra karta.
Vasilisa įvertino knygą
Nebloga knyga. Kaip visada N.Roberts žavi sklandžiu tekstu, romantiškais įvykiais. ,,Sukrimtau" labai greitai, kaip šokolado plytelę. ;)
Leliukas įvertino knygą
Dar viena geros rašytojos knyga. Kadangi istorija yra kaip ir apie giminės atstovę, man norėjosi daugiau giminaičių dalyvavimo, kaip kitose šios serijos knygose.
Velniuke įvertino knygą
Dar viena didžiulės giminės atstovė. Gaila, kad knygą išleido gerokai vėliau nei visą seriją. Smagu skaitant buvo prisiminti jau primirštus veikėjus. Ir vėl senelis nesusilaikė ir pabandė papiršliauti. Smagiausios vietos...
rodyti daugiau
© 2021, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.