Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Lygiosios trunka akimirką

8 įvertinimų 10 atsiliepimų 27 vartotojų turi lentynose
„Lygiosios trunka akimirką“ vaizduoja karo metų Vilniaus getą, tačiau autoriui rūpi ne istorinė autentika, o situacijų visuotinumas ir universalioji pasirinkimų prasmė.
Romano veiksmas plėtojamas trijuose lygmenyse, apimdamas šachmatų partiją, jaunuolių Izaoko ir Esteros meilę bei šešis pasakojimus apie šeimos patriarcho Abraomo Lipmano vaikų likimus.
Leidėjas
Baltos Lankos Publishers
Metai
2006
Puslapiai
190
EAN13
9789955230403
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (10)

Silwa BoOm įvertino knygą
Nuostabi knyga. Labai įdomi, įtraukianti, neleidžianti nuobodžiauti. Taip pat labai jautri ir priverčianti susimąstyti. Perskaitęs ją į viską imi žvlegti kitomis akimis.
boruzis įvertino knygą
Puiki knyga.
Urte įvertino knygą
Dėmesio verta knyga. Tiesa, skaityti buvo keista, bet perskaičiusi supratau kodėl knyga taip parašyta. Iš tiesų įtraukianti istorija.
Negute įvertino knygą
sujaudino iki sielos gelmių! Nuostabu nuostabu
Reader įvertino knygą
Puiki knyga! Skaitai ir negali nesižavėti tokiu tobulu autoriaus darbu. Sukrečia, sujaudina ir palieka pėdsakus giliai širdyje.
Mėgėja skaityti įvertino knygą
Kai kurios knygos yra neblogos, kai kurios geros, o kai kurios - ypatingos. Tai viena iš jų. Jausmingas ir širdį veriantis pasakojimas, kuris nepaliks nė vieno abejingo.
Dovilė Mikulskytė įvertino knygą
Viena geriausių knygų!!
Wim įvertino knygą
Nėra prasmės prirašyti detalių iš I.Mero biografijos, kažką sapalioti apie sudėtingą romano struktūrą ir veikėjus-šachmatų figūras-simbolius. Tai tiesiog gerai parašyta knyga apie baisius dalykus, kurie ne taip seniai...
rodyti daugiau
Evelina įvertino knygą
Tokios knygos kaip Icchoko Mero "Lygiosios trunka akimirką" paliečia visus ir kiekvieną. Rodos, kiekvienas žodis šiame kūrinyje kruopščiai atrinktas taip, kad sujaudintų ne vieną skaitytoją bei priverstų jį susimąstyti....
rodyti daugiau
Deimantė įvertino knygą
Nacionalinės premijos laureato Icchoko Mero romanas „ Lygiosios trunka akimirką“ tai knyga, kuri mano nuomone išaukština tikrąsias vertybės. Jos tai ne tik meilė, drąsa, laisvė, tarpusavio santykiai, bet ir vienintelė...
rodyti daugiau
© 2024, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.