Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Lemtingas sutapimas (Perfect Match)

10 įvertinimų 7 atsiliepimų 18 vartotojų turi lentynose
Kai penkiametis Natanielius vieną dieną nustoja kalbėti ir tampa nepaklusnus darželyje, jo tėvai sutrinka. Kodėl taip staiga pasikeitė berniuko elgesys? Šeimoje ne viskas sklandu, bet ar tėvų nesutarimai galėjo šitaip smarkiai paveikti Natanielių?
Visus pribloškia psichologės išvada – paaiškėja, kad berniukas buvo lytiškai išnaudotas. Netrukus į dienos šviesą iškyla ir daugiau...
rodyti daugiau
Leidėjas
Alma littera
Metai
2015
Puslapiai
400
EAN13
9786090118962
Kalbos:
Lietuvių
Žanrai: Romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (7)

*Jurgita įvertino knygą
Jaučiuosi apgauta... Gerąja prasme. Nesu detektyvų mėgėja, bet ši Jodi Picoult knyga, man buvo būtent tokia. Grynas kriminalas, o prie jo dar ir skaudžios visuomenės temos.
Nomeda įvertino knygą
Knyga įsimenanti, paliečianti aktualius klausimus, verčianti užduoti klausimus, į kuriuos paprastų atsakymų nėra... turbūt viena geriausių rašytojos knygų...
Gabriella įvertino knygą
Dar viena puiki Picoult knyga. Patiko,įtraukė nuo pat pradžių. Autorė palietė skaudžias temas,sunku įsivaizduoti,pačiai esant mamai,ką reiškia,kai tavo vaiką tvirkina.. O pabaiga tiesiog mane nustebino,to tikrai nesitikėjau..
triuskis įvertino knygą
Labai patiko ši knyga. Ji tikrai nėra lengva, jausmai skaitant susijaukia, bet labai įtraukė. Kaip visada autorė palietė aktualias visuomenės problemas perteikdama jas per paprastų žmonių gyvenimus.
Ingrida įvertino knygą
Tema kraupi, tačiau pačios istorijos tikėjausi kitokios, daug labiau susijusios būtent su užčiuopta tema, t.y. pedofilija. Kažkaip viskas pasirodė per paprasta... BET, pabaiga knygos, visgi privertė išsižioti, nesitikėjau...
rodyti daugiau
Dalia Vėlavičienė įvertino knygą
Knyga labai labai patiko. Vis bandžiau atspėti, kas bus toliau, tačiau nepavyko. Pabaiga labai netikėta.
Neringa įvertino knygą
Nebloga knyga, bet prieš tai skaitytos J. Picoult knygos patiko labiau. Ši jos knyga pasirodė nuobodoka ir skaičiau ne todėl, kad įdomu, o tik tam, jog perskaityt ir sužinot, kaip viskas baigėsi.
© 2019, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.