Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Kartą ir visiems laikams (Once and Always)

11 įvertinimų 7 atsiliepimų 11 vartotojų turi lentynose
Apie Džeisoną Fildingą sklando prastos kalbos: patrauklus kaip pati nuodėmė ir toks pat sugedęs. Nedaug kas žinojo, kokia žaizda kraujuoja šio žaliaakio aristokrato sieloje. Ir tik vienai moteriai pavyksta prisiliesti prie jo širdies – trapiajai ir žaviajai Viktorijai, jaunutei merginai, ką tik įžengusiai į žiaurų Londono aukštuomenės pasaulį. Tačiau praeities šmėklos sugrįžta ir...
rodyti daugiau
Leidėjas
Svajonių knygos
Metai
2015
Puslapiai
444
EAN13
9786094069598
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (7)

Ausra Stankute įvertino knygą
Susiskaitė greitai ir smagiai.
Mergina įvertino knygą
Wau, viena is geriausiu siu metu knygu?
gardenia įvertino knygą
Nuostabi knyga, labai patiko :)
Neringa Binkė įvertino knygą
Nuotaikingas romanas apie aistrą, nuotykius, nesusipratimus ir viską nugalinčią meilę. Įtraukianti istorija, jei kasdienybė niūri ir lietinga :)
Liuda įvertino knygą
Lengvas istorinis romanas,kupinas įvairių nuotykių.Nuo pradžios iki pabaigos nesinori knygos paleisti iš rankų.Smalsu kokia bus pabaiga.Patiko.
Velniuke įvertino knygą
Puiki įtraukianti knyga. Nesinorėjo padėti į šalį. Puikiai supratau Viktoriją, kai ji stebėjosi anglų tradicijomis. Kėlė šypseną jos supratimas apie vedybinį gyvenimą ir kompanjonės-senmergės pasakojimas apie...
rodyti daugiau
boruzis įvertino knygą
Istorinis jausmų romanas išsiskiria nepaprastai emocingais, spalvingais ir kartu tikroviškais veikėjų charakteriais, meistriškai supintais ir netikėtais siužeto vingiais.
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.