Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Jaunoji nuotaka (LA SPOSA GIOVANE)

5 įvertinimų 4 atsiliepimų 10 vartotojų turi lentynose
Tiesiog laikas pralėkė taip greitai, kad jie net nespėjo apsižiūrėti, o jaunoji Nuotaka jau stovėjo čia, veikiausiai atvykusi atlikti to, kas su visų formaliu pritarimu buvo seniai sutarta, – ištekėti už Sūnaus. Buvo apmaudu pripažinti, kad, remiantis faktais, Sūnaus nebuvo.

Alessandro Baricco (Alesandras Barikas, g. 1958 m.) – italų literatūros fenomenas. Filosofas, muzikos kritikas, vienas...
rodyti daugiau
Leidėjas
Tyto alba
Metai
2016
Puslapiai
176
EAN13
9786094661570
Kalbos:
Lietuvių
Žanrai: Romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (4)

LEVUKA įvertino knygą
Tai antroji mano perskaityta A. Baricco knyga. Na, po "Misterio Gvyno" (kurį skaičiau su malonumu), "Jaunoji nuotaka" nepatiko.
Tema, idėja labai įdomi: keista Šeima, be vardų (Tėvas, Motina, Dukra, Sūnus, Nuotaka). Tik...
rodyti daugiau
Aset įvertino knygą
Hm... menine prasme gal ir žavu. Bet pojūtis tarsi skaitytum poezija. Na tam reik nusiteikimo. Kažkokios istorijos tikėtis neverta. :) skaityt ir mėgautis skaitymu nebent.
djjurga įvertino knygą
Grįždama prie A. Baricco kūrybos, šį kartą perskaičiau naujausią jo kūrinį "Jaunoji Nuotaka". Kažkoks keistas jausmas mane apėmė skaitant šį kūrinį, nes jei atvirai, tai pasigedau to autoriaus kūriniams būdingo gilumo...
rodyti daugiau
Neringa Binkė įvertino knygą
Tik pradėjusi skaityti šį romaną, norėjau šaukti: "Išmokykite mane skaityti Bariccą!" Bet nusiraminau, perskaičiau vieną apžvalgą, ir kaip sviestu patepta, pasigavau... Na, super, poetiška, seksualu, netradiciška.
© 2021, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.