Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (Jonathan Livingston Seagull)

12 įvertinimų 8 atsiliepimų 45 vartotojų turi lentynose
Tai alegorinis pasakojimas apie kiekviename iš mūsų slypinčią beribės laisvės idėją, apie tobulybės siekį, iššūkį prigimčiai ir tikrojo skrydžio džiaugsmą.
Leidėjas
Trigrama
Metai
2000
Puslapiai
112
EAN13
9789986925347
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (8)

UrtėEmilija įvertino knygą
Knyga parašyta kitokiu stiliumi, todėl kiek sudėtinga suprasti, ką autorius norėjo pasakyti, bet kuomet įsigilini, supranti, jog rašytojas stengėsi akcentuoti seną nusistovėjusią tvarką, kuri naikina svajones. Knyga...
rodyti daugiau
gintare.ant įvertino knygą
Man atrodo, skaitysiu dar kartą. Ne todėl, kad labai patiko, o todėl, kad visų išgirta knyga, o aš matyt kažko nepagavau, nes nesužavėjo.
Puiki knyga. Savitu stiliumi perduotas savęs ieškojimas, stereotipų nesilaikymas, tiesiog buvimas savimi.
Auksarankė įvertino knygą
Nuostabus pasakojimas apie tikslo siekimą, apie tai, ką reiškia būti kitokiu, išsiskirti iš minios. Papasakota istorija duoda daug minčių apmąstymams apie gyvenimo prasmę.
Ieva Rupšienė įvertino knygą
Knyga papildyta nauju skyriu, kuris priverčia susimąstyti apie tai, kaip mes sugebame rasti pasiteisinimus savo neveiklimui.
Dovilė įvertino knygą
Nors knygą perskaičiau jau senokai, tačiau atsiliepimui laiko vis pritrūkdavau. Tačiau knygą prisiminiau visai netikėtai šį savaitgalį važiuojant namo, kai kelyje priešais mašiną netikėtai greitai ir žemai pralėkė...
rodyti daugiau
Greta įvertino knygą
Ši knyga įtraukta į mokyklinį sarašą. Tai alegorinis pasakojimas apie kiekviename iš mūsų slypinčią beribės laisvės idėją, apie tobulybės siekį, iššūkį prigimčiai ir tikrojo skrydžio džiaugsmą.

Ši knyga...
rodyti daugiau
Gintarė įvertino knygą
Knygelė visai mažutė, 100psl., o atėmus paveiksliukus, kurių labai daug, gautųsi tikriausiai kone perpus trumpesnė. Visgi labai greit nepersiskaitė, nes kažkodėl jos skaitymas erzino. Nors po perskaitymo praėjo kelios dienos,...
rodyti daugiau
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.