Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Dugnas (Where There‘s Smoke )

10 įvertinimų 7 atsiliepimų 15 vartotojų turi lentynose
Kai gydytoja Lara Malori netikėtai grįžta į Iden Pasą ir čia atidaro savo kabinetą, visi miestelio gyventojai lieka be žado – niekas dar nepamiršo skandalo, kurio centre prieš kelis metus buvo atsidūrusi Lara ir miestelio senatorius Klarkas Taketas. Porą pikantiškomis aplinkybėmis užklupus Laros vyrui, moteriai tąkart teko skubiai išvykti iš Iden Paso, o Klarkas buvo priverstas atsisakyti...
rodyti daugiau
Leidėjas
Alma littera
Metai
2016
Puslapiai
480
EAN13
9786090121979
Kalbos:
Lietuvių

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (7)

Ligita Simonkevičiute įvertino knygą
Šiek tiek kitokia nei visos tos autorės knygos, šitoję knygoję labiau narpliojami santykiai tarp pagrindinės veikėjos ir Taketu šeimos, neapykanta, nesutarimai ir t.t. Buvau besusitaikiusi su pagrindinės veikėjos situacija ir...
rodyti daugiau
Nomeda įvertino knygą
Kartais skaitant Sandros Brown knygas, jos supanašėja, tačiau ši man pasirodė kitokia. Gal net rimtesnė. Patiko.
gardenia įvertino knygą
Labai gera knyga, labai patiko. :)
Liuda įvertino knygą
Labai gera knyga ,įtraukianti nuo pat pirmo puslapio.Kaip ir visos šios rašytojos knygos yra įdomios viena už kitą įdomesnės knygos.
Leliukas įvertino knygą
Kaip ir visos šios autorės knygos, ši irgi labai patiko. Ji gal truputį kiek kitokia. Daugiau tarpusavio santykių, o ne vien detektyvas.
Velniuke įvertino knygą
Knyga labai patiko ir įtraukė. Daug veiksmo, žmonių santykių, net politikos. Ir iliustracija to, prie kogali privesti paslaptys ir nesantaika.
Dalia Vėlavičienė įvertino knygą
Knyga labai patiko, kaip ir visos kitos šios autorės knygos. Perskaičiau „vienu prisėdimu“. Įtraukiantis siužetas, įdomūs veikėjų paveikslai. Pabaiga gan netikėta.
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.