Iššūkiai
Į mano lentyną
Įvertink:

Dienos likučiai (The Remains of the Day)

8 įvertinimų 9 atsiliepimų 18 vartotojų turi lentynose
Romane pasakojama apie didelių angliškų rūmų vyresnįjį liokajų poną Stivensą. Veiksmas vyksta šešias dienas. Veikėjas išvyksta į kelionę ir bekeliaudamas apmąsto savo patirtį pas vieną reikšmingą lordą, kur jis tarnavo kartu su panele Kenton. Pamažu atsiskleidžia nevykę veikėjo santykiai su kolege.
Leidėjas
Baltos lankos
Metai
2017
Puslapiai
272
EAN13
9786094790416
Kalbos:
Lietuvių
Žanrai: Romanai

Mano atsiliepimas

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. prisijungti
Mano įvertinimas:

Atsiliepimai (9)

Inetit įvertino knygą
Buvo vietų, kad pamiršdavau, ką skaitau. Tiesiog save sustabdydavau sekant tik eilutes, bet nesuvedant, apie ką rašoma. Knyga apie švaistomą gyvenimą dėl kitų, apie suvokimą, kad laiko neatsuksi atgal.
Nomeda įvertino knygą
Puiki knyga. Apie Anglijos visuomenę ir joje vyravusius santykius, požiūrį į aplinką, jausmus. Apie atsidavusį darbui žmogų ir dėl to praradusį galimybę būti žmogiškai laimingu. Tikrai neįprasta meilės istorija.
Ieva Rupšienė įvertino knygą
Įdomi knyga
Viktorija G. #Knygoterapija įvertino knygą
Ganėtinai sudėtinga knyga. Kiekvienas žodis, sakinys, pastraipa, itin gerai apgalvoti ir išreikšti su gilia mintimi. Skaitant reikia susikaupti ir atsiriboti, nes tikrai ne lengvo vasaros romano stiliaus skaitinys.

Kūrinyje...
rodyti daugiau
skaitytoja įvertino knygą
Stipri knyga apie žmogų, kuris mėgavosi savo darbu, bet ne savo gyvenimu.
Juli įvertino knygą
Šią knygą skaičiau su pasimėgavimu, neskubant, pamažu įsiliejant į knygos puslapius. Tokį tempą diktuoja patys personažai, įvykiai, monologai. Knyga, kurią verta perskaityti.
Vaiva įvertino knygą
Apie Kazuo Ishiguro pirmą kartą išgirdau prieš savaitę ar dvi, kai jis laimėjo Nobelio literatūros premiją. Nors jis esą garsus, o aš tikrai iš tų žmonių, kurie daug skaito, nieko nebuvau apie jį girdėjusi. Mano draugai...
rodyti daugiau
agata įvertino knygą
ir iš tiesų, nežinau kodėl ir kas padarė tokią įtaką, tačiau, jei tik pagalvoju apie tą, šiais laikais ne itin aktualią profesiją, matau anglą. santūrus, snobiškas vyresnysis liokajus.

staigmena, kad knygą apie tokios...
rodyti daugiau
Sutema įvertino knygą
Pro balandžių baltais siūlais išmargintą langą skerbiasi saulės spindulėlis... Toks plonytis, kaip siūlelis, kad rodos tuoj trūks... Kieme sukasi vaikai ratelyje, laimingi, nes pasitinka pavasarį.. Aš sėdžiu ir kuriu...
rodyti daugiau
© 2020, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.