Iššūkiai

Knygų iššūkis 2018

GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkis yra konkursas, kuriame visi norintys meta sau iššūkį perskaityti tam tikrą knygų skaičių, o vienas iš sėkmingai sąlygas įvykdžiusių dalyvių, metų pabaigoje įvertinamas GEROSKNYGOS.lt numatytu prizu.

GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkis prasideda metų pradžioje ir trunka iki metų pabaigos. Tačiau prisijungti prie konkurso galima bet kuriuo metu iki jam pasibaigiant.

Dalyvauti GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkyje itin paprasta – tereikia pačiam išsirinkti, kiek knygų norite perskaityti šiais metais. Šį skaičių įrašykite į tam skirtą laukelį prisijungę prie savo paskyros (jį rasite GEROSKNYGOS.lt tinklalapio pirmajame puslapyje).

Atkreipkite dėmesį, kad šiame konkurse Jūsų pasirinktas knygų skaičius yra nevertinamas! Jei manote, kad Jums gana perskaityti vos kelias knygas ar galite kone „sugraužti“ šimtus jų – bet koks kiekis yra tinkamas. Taip pat, šiam  iššūkiui galite rinktis bet kurias patikusias knygas, kadangi GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkio tikslas yra perskaityti Jūsų pačių numatytą knygų skaičių.

Svarbu: į GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkį, kaip perskaitytos knygos, yra įtraukiamos knygos, kurios:

  1. GEROSKNYGOS.lt vartotojo profilyje pažymimos kaip perskaitytos (t.y. patalpinamos į lentyną „Perskaičiau“);
  2. įvertinamos pasirinkta žvaigždučių suma;
  3. yra pakomentuojamos, t.y. parašomas atsiliepimas apie knygą (kodėl rekomenduojate ją perskaityti kitiems, ar kodėl knyga visiškai nepatiko ir t.t.).

Dėmesio! Knygos be atsiliepimo nėra įtraukiamos į GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkio sąrašą, nors jos ir priskiriamos perskaitytų knygų lentynai.

GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkio laimėtojas skelbiamas 2019 m. sausio 7 dieną tinklalapyje GEROSKNYGOS.lt ir apdovanojamas net 50 € vertės KNYGOS.lt dovanų kuponu!

Konkurso laimėtojai bus renkami burtų keliu iš visų tinkamai GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkį įvykdžiusių GEROSKNYGOS.lt narių!

Taip pat, GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkio komisija kas mėnesį išrenka dalyvį, kuriam dovanoja po vertingą prizą!

GEROSKNYGOS.lt pasilieka teisę keisti GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkio taisykles prieš tai pranešę GEROSKNYGOS.lt nariams apie planuojamus pakeitimus. 

Jei turite papildomų klausimų apie GEROSKNYGOS.lt knygų iššūkį, laukiame laiškų el. paštu info@gerosknygos.lt.

SĖKMĖS!

Iššūkis baigėsi

© 2024, gerosknygos.lt. Visos teisės saugomos.